Sık Sourlan sorular

Sık sorulan sorular

Odalarınız resimlerde görüldüğü gibi mi?

Evet odalarımız resimlerdeki gibidir.Elimizden geldiğince evinizdeki konforu sizlere eksiksiz birşekilde sağlamaya çalıştık.Ortopedik yataklar ve yeni nesil ECA klimalar ile sağlığınız düşünülmüştür.

Oteliniz konum olarak nerede?Merkezden uzak mı?

Otelimiz Gölcük’de merkezi konumdadır.Bulunduğumuz sokakta Migros gibi marketler ve kafeteryalar mevcuttur.Yüz metre içerisinde Değirmendere ve Kavaklı sahiline giden minibüs durakları,Nüfus Müdürlüğü,Donanma Komutanlığı,Türk Telekom,Lc Waikiki,DeFacto gibi mağzalar,Bankalar,Eczaneler mevcuttur.

İkiyüz metre içerisinde ,park,belediye binası,anayol,şehirlerarası otobüs durakları,sağlık kuruluşları,çeşitli kafeterya,market ve diğer işletmeler olmak üzere çarşı merkezi bulunmaktadır.

Şirketimde çalışanlarıma geçici kalabilecek otel arıyorum.Bize yardımcı olabilir misiniz?

Otelimizden faydalanabilirsiniz.En uygun fiyatlarla çalışanlarınızı burada konaklamasını sağlayabilirsiniz.

Arzu ederseniz otel işletmemiz haricinde gine bizim kuruluşumuz olan hemen yanımızdaki  pansiyon işletmemizde de konaklayabilirsiniz.

Sıcak su ve internet var mı?

Banyo ihtiyacınız için 7/24 sıcak su bulunmaktadır.

İnternet erişimimiz, süperonline altyapısı ile tüm odalarda kablosuz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kafeteryanız var mı?

 Açık alan kafeteryamız dışında ayrıca mutfağımızda bulunmaktadır.Dilediğiniz kadar sıkılmadan kalıp , tavla okey gibi oyunlar da oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İsterseniz dizüstü bilgisayarınızda ücretsiz çay servisimizden faydalanır e-postalarınıza bakıp sakin ortamda işerinizle ilgilenebilirsiniz.

Not: Covid-19 tedbirleri kapsamında kısıtlamalar mevcuttur.

l

Çamaşırlarımızı nasıl yıkayacağız?

Çamaşır yıkama ve ütü hizmetlerimiz ücretli olarak dışarıda yapılmaktadır  .